Your search results

Hakkımızda

                             1980 yılından bu yana, daima yenilenerek ve daima gelişerek… Tam 43 yıldır emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.  Tecrübemizi  altın değerinde görerek ve paylaşmaktan çekinmeyerek; tüm enerjiyi sorunların çözümünde kullanarak. Odaklandığımız nokta sorunun kendisi ve motivasyonumuz da hedefe ulaşmanın hazzıdır.

                            1980 yılında babam İsmet Karamanoğlu girişimiyle Adapazarı’nda başlayan yolculuğumuz, toplamda 43 yıl ve kesintisiz 33 yıldır da Ferizli/kuzey bölgede devam etmektedir.

                            Arşivimizdeki onbir binin üzerindeki miras intikali, miras taksimi, ifraz, cins tashihi,  idari hataların giderilmesi ve sair türden işlem dosyası ve yine  bin beşyüze  yakın alım/satım dosyası insanların karşılaştıkları sorunların çözümündeki hassasiyet ile ulaştıkları sonuç ve  yatırımlarındaki memnuniyet  konusunda referans özelliğindedir. 

                            Yatırımlarınız ve bunun için ayırdığınız muhasebeniz yahut ihtiyaçlarınız, arayışlarınız bizim için önemlidir; Sizin için olduğu oranda. Bu sebeple, insan odaklı ve daha kişisel bir çalışma prensibini şiar edindik. Doğrusunun da bu olduğunu, geçen yıllar bize ispat etti.

                           İstedik ki, olağanın dışında bir şey yapalım. Tabi ki ilanlarımız olsun, insanlar bu ilanlar içerisinden arayışlarına, muhasebelerine uygun olanları tercih edebilsinler. Ama farklı objeler de olabilsin. Mesela: Yukarıda paylaşmaktan çekinmediğimizi belirttiğim tecrübelerden de faydalanabilsinler. Gerekiyorsa, bunlardan yararlanıp sorunlarını çözebilsinler. Bu sebeple burada, klasik bir emlak portalından  başkasını bulacaksınız. Zaman zaman, makaleler hikayeler göreceksiniz okuyabileceğiniz; zaman zaman karşılaşılan bir sorunun çözüm şekli ve dosyasını.

Compare Listings